Bohumil Knyttl - Předjarní nálada u Vysokého Mýta

Olej na kartonu, 24x33 cm. Signováno vpravo dole Knyttl. Rám.

Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena.

o autorovi: 1903-1977

Bohumil Knyttl
19867. Předjarní nálada u Vysokého Mýta
Dražba ukončena:26.04.2018 19:46:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 30.03.2018 9:45:03 831