Bohumil Pavlík - Houbařské zátiší

Olej na kartonu, 26x46 cm. Signováno vpravo dole B. Pavlík. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

32281. Houbařské zátiší
Dražba ukončena:29.05.2019 18:47:36
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč