Bohumil Puchýř

307328. Česká krajina

popis: Olej na plátně, 60x75 cm. Signováno vpravo dole Boh. Puchýř. Rámováno.

o autorovi: (1914-1985)

dražba ukončena: 16.01.2021 20:29:33

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 000 Kč