Bohumil Šmíd

306719. Karlovy Vary - kolonáda JG

popis: Olej na sololitu, 30x50 cm. Signováno vpravo dole Šmíd. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 3 dnů, 18 hodin

konec dražby: 27.11.2020 20:11:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč