Bohumila Pšeničková

27473. Domy

popis: Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vlevo dole B. Pšeničková 1933. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 31.01.2019 21:51:14

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 4 900 Kč