Bohuš Šippich - Pražské panorama

Olej na plátně, 77x117 cm. Signováno vpravo dole Bohuš Šippich. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1885 - 1935
Narodil se v Brandýse nad Labem. Studoval UMPRUM u prof. Engelmüllera, Maška, Preislera a Suchardy. Studijní cesty podnikl do Německa a Itálie. Věnoval se malbě, ilustracím a vytvářel dětské hračky, za které získal mnohá ocenění.

Bohuš Šippich
49491. Pražské panorama
Dražba ukončena:01.10.2020 22:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč