Kombinovaná technika. 50x33 cm. Signováno vpravo dole Boh. Harna. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1894 – 1966
Malíř. Studoval UMPRUM, přešel na AVU v Praze. Za 1. světové války byl příslušníkem legií, sloužil do r. 1924 jako člen malířské sekce Ministerstva obrany. Po odchodu z vojenské služby se věnoval krajinářství, jeho oblíbenou technikou byl akvarel. Žil a pracoval na Podkarpatské Rusi, později v Ostravě.