Bohuslav Suchý

306676. Akt

popis: Olej na plátně, 74x60 cm. Signováno vpravo dole Suchý. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Vystaveno v galerii u Sv. Jakuba 2015, Nový Bydžov - Metličany.

dražba ukončena: 22.11.2020 20:02:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 700 Kč