Bohuslav Suchý

305862. Brod na Hornádu

popis: Olej na sololitu, 61x81 cm. Signováno vpravo dole Suchý. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 16.08.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč