Bohuslav Suchý

306711. Kuchyňské zátiší

popis: Olej na kartonu, 38x50 cm. Signováno vpravo dole Suchý. Rámováno.

zbývá: 3 dnů, 18 hodin

konec dražby: 27.11.2020 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen