Bohuslav Suchý - Ležící akt

Olej na plátně, 38x56 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1907 - 1967

Bohuslav Suchý
305745. Ležící akt
Dražba ukončena:05.08.2020 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč