Bohuslav Suchý

305745. Ležící akt

popis: Olej na plátně, 38x56 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 05.08.2020 20:01:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč