Bohuslav Suchý

305418. Rozcestí

popis: Olej na plátně, 60x81 cm. Signováno vpravo dole Suchý. Nerámováno.

pozn.: Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 30.06.2020 20:14:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 30.06.2020 20:04:29 6749