Bohuslav Suchý

305416. Sběračky

popis: Olej na plátně, 69x57 cm. Signováno vlevo dole Suchý 59. Nerámováno.

pozn.: Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 30.06.2020 20:12:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 30.06.2020 20:05:30 6749
500 Kč 29.06.2020 7:54:07 6965