Bohuslav Suchý

47902. Soubor 26 kreseb Bohuslava Suchého

popis: 26x kresba, od 12x9 cm do 38x41 cm. Některé signovány. Volné listy.

Pozn.: Papíry mírně poškozeny.

zbývá: 35 dnů, 4 hodin

konec dražby: 16.09.2020 19:38:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč