různí autoři - Soubor 46- ti grafických listů

Různé techniky, rozměr: od 13x10 cm do 43x32 cm. Všechny signovány. Volné listy.

Pozn.: Počet číslovaných souborů 60, tento má číslo 13. Některé mírně poškozeny.

různí autoři
34539. Soubor 46- ti grafických listů
Dražba ukončena:18.09.2019 22:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč