Břetislav Werner - Na poli

Olej na plátně, 55x67 cm. Signováno vlevo dole B. Werner. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

306491. Na poli
Dražba ukončena:01.11.2020 20:13:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč