Březina - Slavnostní zátiší

Olej na sololitu, 48x51 cm. Signováno vpravo dole Březina 56. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

307704. Slavnostní zátiší
Dražba ukončena:28.02.2021 20:26:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč