Březina

307704. Slavnostní zátiší

popis: Olej na sololitu, 48x51 cm. Signováno vpravo dole Březina 56. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 28.02.2021 20:26:36

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 700 Kč