Březová po r. 1849 - Nádobka s podšálkem

Porcelán, výška 8 cm. Značeno F et R, Fischer et Reichenbach.

Pozn.: Mírně poškozeno. Podšálek pravděpodobně nepůvodní.

Březová po r. 1849
27776. Nádobka s podšálkem
Dražba ukončena:13.02.2019 19:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 16.01.2019 12:03:06 831