Buddy - Jsme s Tebou, Andreji! (Lenin)

Litografie, 29x29 cm. Limitovaná edice 2/10. Signováno vpravo dole Buddy. Sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát.

Buddy
55222. Jsme s Tebou, Andreji! (Lenin)
Dražba ukončena:13.01.2021 21:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč