Pozn.: Přiložen certifikát k dílu zástupcem výtvarníka.
Domalováná serigrafie, 43x29 cm. Signováno vpravo dole tužkou Buddy. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.