Buddy - Tanečnice s pásem cudnosti

Kolorovaná serigrafie, 23x14 cm. Signováno vpravo dole Buddy 2020. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Buddy
55145. Tanečnice s pásem cudnosti
Dražba ukončena:13.01.2021 19:44:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč