Bujatty - Parník na moři

Olej na plátně, 42x58 cm, signováno vpravo dole Bujatty 88, rám.

3852. Parník na moři
Dražba ukončena:28.01.2016 21:21:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč