Burcharty ? - Zimní krajina s dětmi

Olej na plátně nalepeném na lepence, 22x27 cm, signováno vlevo dole Burcharty, rám, zaskleno.

Pozn.: Přiložena restaurátorská zpráva Vlastimila Bergera z roku 1959.

4065. Zimní krajina s dětmi
Dražba ukončena:30.03.2016 21:46:04
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:30 000 Kč