Burcharty ? - Zimní krajina s dětmi

Olej na plátně nalepeném na lepence, 22x27 cm, signováno vlevo dole Burcharty, rám, zaskleno.

Pozn.: Přiložena restaurátorská zpráva Vlastimila Bergera z roku 1959.

5699. Zimní krajina s dětmi
Dražba ukončena:29.09.2016 21:39:03
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:43 000 Kč