Buschek a Suda Prague - Cylindr

Cylindr v etuji, značeno Buschek a Suda Prague, Christys London. Vnitřní rozměr 18,5x15,5.

Pozn.: Etuje poškozena, cylindr v dobrém stavu.

Buschek a Suda Prague
59132. Cylindr
Dražba ukončena:19.05.2021 20:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč