Jean Camille Cipra - Říční zátoka

Olej na sololitu, 22x27 cm, signováno vpravo dole C. Cipra, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu razítko z výstavy (Galerie Borghese).

o autorovi: Kamil Cipra, 1893 Plzeň - 1952 Paříž
Český rodák (UMPRUM, ateliér M.Boháče), emigroval do Francie, výstavy v Salónu nezávislých a Podzimním salónu, vyhledávaný divadelní výtvarník , karikaturista pro časopis "Le rire" a oficiální malíř Musée National de l´Histore Naturelle Paris.

14558. Říční zátoka
Dražba ukončena:29.11.2017 19:36:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč