Olej na sololitu, 22x27 cm, signováno vpravo dole C. Cipra, rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu razítko z výstavy (Galerie Borghese).
o autorovi: Kamil Cipra, 1893 Plzeň - 1952 Paříž
Český rodák (UMPRUM, ateliér M.Boháče), emigroval do Francie, výstavy v Salónu nezávislých a Podzimním salónu, vyhledávaný divadelní výtvarník , karikaturista pro časopis "Le rire" a oficiální malíř Musée National de l´Histore Naturelle Paris.