C. Postl - Pes

Bronz, výška 10 cm. Značeno Postl.

Pozn.: Mírně poškozeno.

52095. Pes
Dražba ukončena:22.10.2020 20:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč