C. Postl

52095. Pes

popis: Bronz, výška 10 cm. Značeno Postl.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 22.10.2020 20:22:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 900 Kč