C. Rosmine - Dívka s holubicí

Olej na plátně, 58x26 cm. Signováno vlevo dole C. Rosmine. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Plátno podžehleno.

C. Rosmine
25076. Dívka s holubicí
Dražba ukončena:28.11.2018 21:28:25
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:5 000 Kč