Carl Friedrich Holtzmann - Večerní setkání u vodopádu

Kvaš, 10x16 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír v místě poškozen. Signováno vzadu Carl Friedrich Holtzmann.

Carl Friedrich Holtzmann
51724. Večerní setkání u vodopádu
Dražba ukončena:28.10.2020 21:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč