Carl Friedrich Holtzmann

51724. Večerní setkání u vodopádu

popis: Kvaš, 10x16 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír v místě poškozen. Signováno vzadu Carl Friedrich Holtzmann.

dražba ukončena: 28.10.2020 21:35:13

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč