Carl Knoll, Karlovy Vary

53230. Secesní servis 5- ti osobní

popis: Porcelán, výška konvice: 18 cm, výška hrnečku: 7 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 12 dnů, 2 hodin

konec dražby: 09.12.2020 20:34:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 600 Kč