Carl Knoll, Karlovy Vary

53230. Secesní servis 5- ti osobní

popis: Porcelán, výška konvice: 18 cm, výška hrnečku: 7 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 09.12.2020 20:43:07

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 800 Kč