Carl Knoll, Karlovy Vary - Secesní servis 5- ti osobní

Porcelán, výška konvice: 18 cm, výška hrnečku: 7 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Carl Knoll, Karlovy Vary
53230. Secesní servis 5- ti osobní
Dražba ukončena:09.12.2020 20:43:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč