Čechy, 1. čtvrtina 19. století - Číška s monogramem FP

Čiré sklo, výška 12 cm. Jemně broušené medailony.

Pozn.: Mírně poškozeno

Čechy, 1. čtvrtina 19. století
49898. Číška s monogramem FP
Dražba ukončena:07.10.2020 21:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč