Čechy 1. pol. 19. stol.

49773. Šálek s podšálkem

popis: Porcelán, výška 6 cm. Značeno F&R, Březová před rokem 1848.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 7 dnů, 16 hodin

konec dražby: 07.10.2020 19:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč