Čechy 1. pol. 19. stol. - Šálek s podšálkem

Porcelán, výška 6 cm. Značeno F&R, Březová před rokem 1848.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy 1. pol. 19. stol.
49773. Šálek s podšálkem
Dražba ukončena:07.10.2020 19:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč