Čechy 1. pol. 20. stol. - 2 dózy

Dřevo s ruční malbou. Výška 15 cm a 12 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy 1. pol. 20. stol.
55495. 2 dózy
Dražba ukončena:03.03.2021 20:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč