Evropa 19. - 20. stol.

50099. Svatba v Káni Galilejské

popis: Intarzie, celkový rozměr 151x128 cm. Nesignováno.

Pozn.: Poškozeno.

zbývá: 7 dnů, 22 hodin

konec dražby: 08.10.2020 20:31:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 4 800 Kč