Evropa 19. - 20. stol. - Svatba v Káni Galilejské

Intarzie, celkový rozměr 151x128 cm. Nesignováno.

Pozn.: Poškozeno.

Evropa 19. - 20. stol.
50099. Svatba v Káni Galilejské
Dražba ukončena:08.10.2020 20:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 800 Kč