Čechy 1. pol. 20. stol.

49772. Dóza

popis: Malachitové sklo, 9x13 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 7 dnů, 17 hodin

konec dražby: 07.10.2020 19:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen