Čechy 1. pol. 20. stol.

55423. Jan Hus

popis: Obecný kov, výška 13 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 41 dnů, 12 hodin

konec dražby: 03.03.2021 19:20:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 04.01.2021 23:37:49 1331