Čechy 1. pol. 20. stol. - Konvolut 2 těžítek

Sklo, výšky 7 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy 1. pol. 20. stol.
72279. Konvolut 2 těžítek
Dražba ukončena:23.01.2022 21:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč