Čechy 1. pol. 20. stol. - Pudřenka, stříbro 835/1000, značeno platným puncem S-47, hrubá hmotnost 58,72 g

Pozn.: Průměr 7 cm. Mírně poškozeno.

Čechy 1. pol. 20. stol.
59105. Pudřenka, stříbro 835/1000, značeno platným puncem S-47, hrubá hmotnost 58,72 g
Dražba ukončena:19.05.2021 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč