Čechy 1. pol. 20. stol. - Ruční oboustranné zrcátko se zásuvným pouzdrem na rtěnku, stříbro 835/1000, značeno platným puncem S-47, hrubá hmotnost 106,50 g

Pozn.: Celková délka 16 cm. Mírně poškozeno.

Čechy 1. pol. 20. stol.
59098. Ruční oboustranné zrcátko se zásuvným pouzdrem na rtěnku, stříbro 835/1000, značeno platným puncem S-47, hrubá hmotnost 106,50 g
Dražba ukončena:19.05.2021 20:10:47
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč