Čechy 1. pol. 20. stol. - Sklenice

Broušené sklo, výška 10 cm. 30. léta 20. století.

Pozn.: Zespodu nálepka: Výstavní vzorek.

Čechy 1. pol. 20. stol.
304279. Sklenice
Dražba ukončena:03.04.2020 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 27.03.2020 20:31:27 5572