Čechy 1. pol. 20. stol.

51450. Pouzdro na rtěnku, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-46, hrubá hmotnost 14,70 g

popis: pozn.: Mírně poškozeno, neúplné.

dražba ukončena: 21.10.2020 21:19:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 13.10.2020 0:05:41 6490