Čechy 1. pol. 20. stol.

304199. Svícen

popis: Obecný kov, výška: 26 cm.

Pozn.: Lze rozebrat a složit si svojí vlastní výšku. Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 29.03.2020 20:15:31

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 900 Kč