Čechy 1. pol. 20. stol. - Svícen

Obecný kov, výška: 26 cm.

Pozn.: Lze rozebrat a složit si svojí vlastní výšku. Mírně poškozeno.

Čechy 1. pol. 20. stol.
304199. Svícen
Dražba ukončena:29.03.2020 20:15:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč