Čechy 1. pol. 20. stol. - Váza

Sklo, výška 22 cm. Zdobeno malbou a zlacením.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy 1. pol. 20. stol.
304270. Váza
Dražba ukončena:02.04.2020 20:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč