Čechy 1. pol. 20. stol.

53820. Vitrážová šperkovnice

popis: Sklo a obecný kov, výška: 17 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno. Jedno sklo prasklé.

dražba ukončena: 09.12.2020 21:29:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 900 Kč