Čechy 1. pol. 20. stol. - Vitrážová šperkovnice

Sklo a obecný kov, výška: 17 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno. Jedno sklo prasklé.

Čechy 1. pol. 20. stol.
53820. Vitrážová šperkovnice
Dražba ukončena:09.12.2020 21:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč