Čechy 1. třetina 20. stol. - Dřevěné hračky

Dřevo s ruční malbou, výška 13 až 15 cm. Neznačeno.

Pozn.: Barva místy vypadaná, mírně poškozeno.

Čechy 1. třetina 20. stol.
55497. Dřevěné hračky
Dražba ukončena:03.03.2021 20:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč