Čechy 1. třetina 20. stol. - Lustr

Mosaz. 5-ti ramenný.

Pozn.: Mírně poškozeno. Elektrifikace bez záruky funkčnosti.

Čechy 1. třetina 20. stol.
49969. Lustr
Dražba ukončena:07.10.2020 22:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč