Čechy 1. třetina 20. stol. - Žardiniéra s ženskou postavou

Keramika, výška 20 cm, délka 41 cm.

Pozn.: Poškozeno.

Čechy 1. třetina 20. stol.
30181. Žardiniéra s ženskou postavou
Dražba ukončena:10.04.2019 18:46:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 700 Kč