MENU
Vstup do aukce
141. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
31. března 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: ŠPERKY
3. dubna 2024 od 20:00
142. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
7. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Sklo uranové, výška 11 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Čechy 19. stol.
27825. Číška
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 300 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 300 Kč
1148
2 200 Kč
limit (13.02.2019 18:51:10)
4857
2 200 Kč
1148
2 100 Kč
limit (13.02.2019 18:05:26)
4857
2 000 Kč
limit (13.02.2019 18:05:25)
1148
1 300 Kč
limit (13.02.2019 0:27:53)
1148
1 200 Kč
1367
1 100 Kč
1148
1 000 Kč
703
900 Kč
1148
800 Kč
619
700 Kč
703
600 Kč
1148
500 Kč
831