MENU
Vstup do aukce
160. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
28. března 2024 od 20:00
141. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
31. března 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: ŠPERKY
3. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Měď, 22x24 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Čechy 19. stol.
27881. Forma na pečení
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 200 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 200 Kč
limit (13.02.2019 20:58:05)
2010
2 100 Kč
1592
2 000 Kč
limit (13.02.2019 19:21:53)
2010
1 900 Kč
1592
1 800 Kč
limit (12.02.2019 22:12:16)
976
1 800 Kč
limit (12.02.2019 22:12:17)
1592
1 000 Kč
limit (31.01.2019 15:33:02)
976
900 Kč
1592
800 Kč
limit (27.01.2019 20:34:20)
976
700 Kč
61
600 Kč
limit (26.01.2019 15:42:48)
976
500 Kč
3884