Čechy 19. stol. - Korále z českých granátů

Pozn.: Mírně poškozeno.

Délka 34 cm.

Čechy 19. stol.
38721. Korále z českých granátů
Dražba ukončena:11.12.2019 22:16:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč